2015 Survivor birincisi olarak, 10 milyon lira kazanan Turabi Çamkıran, son günlerde hastanede tedavi görmesi ile gündeme geldi. Rahatsızlığından dolayı hastanede tedavi görmeye başladığını açıklayan Turabi, ayrıca yaptığı açıklamalarla herkesi şok içinde bıraktı.

Artık yorulduğunu ve emekliye ayrılacağını söyleyen Turabi, parasının hepsinin bittiğini ve yarışmadan önceki ‘beş parasız’ haline döndüğünü söyledi. Ayrıca, kendisini heyecanlandıran bir teklif olmadığı sürece herhangi bir yarışmada yer almayacağını belirtti.

"ÇOK AMA ÇOK YORULDUM"

Sadece Survivor’la sınırlı kalmayarak yurt dışında katıldığı yarışmaları kazanan ve yüklü miktarda para ödülüne sahip olan Turabi Çamkıran, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Artık çok ama çok yoruldum. Bu saatten sonra beni heyecanlandıracak bir teklif olmadıkça yarışlara veda ediyorum ve emekli oluyorum. Geride hatırladıkça gurur duyacağım şampiyonluklar kazandım.

"BİR KISMINI YEDİM, KALANINI BATIRDIM"

Kazandırdığı paralar yüzünden de çok insan kaybettim. Paraların bir kısmı ailenin borçlarına, bir kısmı dostların derdine, bir kısmı da ihtiyacı olan kardeşlerime gitti (Helal hoş olsun). Bir kısmını yedim, kalanını ticarette batırdım.

"PARASIZ HALİME GERİ DÖNDÜM"

Kötü gün parasını da şimdi sağlığımı düzeltmek için kullanıyorum. Çok şükür yarışmalardan önceki beş parasız halime geri döndüm.

Bu saatten sonra olur da bir yarışa gidersem eğer birincilik parasını da iyi bir hayır kurumuna bağışlayacağım. Tüm hayallerimi gerçekleştirdim. Sırada yurt dışındaki organizasyonlarda ve yarışmalarda yarışıp hayallerini gerçekleştirmek isteyen kardeşlerim için çalışacağım.

EKİP KURACAK, ŞAMPİYON YETİŞTİRECEK

Çok çalışın kardeşlerim. 2024 senesinde en az $1,000,000 ödüllü yarışmaları kazanmak istiyorsanız şimdiden hazırlanın. Yakında benim koçluğumda dünyanın her yerindeki yarışmalarda benim ekibimden şampiyonlar çıkacak. O güne kadar kalın sağlıcakla."

Mabel Matiz kaç yaşında kimdir? Mabel Matiz aslen nereli? Mabel Matiz şarkıları neler? Mabel Matiz kaç yaşında kimdir? Mabel Matiz aslen nereli? Mabel Matiz şarkıları neler?

"2024 BİTMEDEN DE EVLENİP, ÇOLUK ÇOCUĞA KARIŞIP"

Henüz bir hafta önce de hastanedeki yatağından bir fotoğrafını paylaşan Turabi, evlenip çocuk yapmak istediğini beyan etmişti.

Paylaşımında ise şu ifadelere yer verdi:

“Hep açık seçik paylaşımlar yapıp, çılgın bir hayat yaşadığım için geldi bunlar başıma. Artık tövbe. Ölmez sağ kalırsam hayatımın kadını bulup, hemen nikahı basacağım. 2024 bitmeden de evlenip, çoluk çocuğa karışıp, ailemle mütevazi bir hayat yaşayacağım. Ve ne kadar erteleyip yapmadığım şey varsa ayağa kalkar kalkmaz onları yapacağım. Duam belli, duyan belli. Hayat kısaymış. Her kimin kalbini kırdıysam kusuruma bakmasın. Cahilliğimden yapmışımdır.”