Uzun yıllardır televizyon ekranlarında popülerliğini koruyan Survivor programı, son olarak All Star versiyonu için katılan yeni yarışmacılarla konuşulmaya başlandı. Yayınlanan tanıtım videosunda Hilmi Cem İntepe'nin yer aldığını gören Survivor hayranları, büyük bir heyecan içine girdi. Peki, Survivor Hilmicem şampiyon oldu mu? Hilmicem İntepe Survivor'da ne zaman şampiyon oldu? işte bu soruların cevabını sizin için araştırdık.

Survivor Hilmicem şampiyon oldu mu?

Hilmi Cem İntepe Survivor’ın 2013 yılına katılmış ve şampiyon olmuştur.

Hilmicem İntepe Survivor'da ne zaman şampiyon oldu?

THY Takeoff 101 Part-Time Öğrenci işe alımı nedir, çalışma şartları ve kimler başvurabiliyor? THY Takeoff 101 Part-Time Öğrenci işe alımı nedir, çalışma şartları ve kimler başvurabiliyor?

Hilmi Cem İntepe, 1992 yılında Muğla'nın Menteşe ilçesine bağlı Yenice Mahallesi'nde doğdu. Bodrum'un Güvercinlik Mahallesi'nde 18 yaşına kadar yaşayan Hilmi Cem, 17 yaşında Latin danslarına başladı ve birçok kez salsada Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Televizyon ekranlarına ilk kez Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasındaki dans performansıyla çıkan Hilmi Cem İntepe, 2013 yılında Survivor yarışmasına katıldı ve birincilikle ayrıldı. Daha sonra ise Survivor All Star'a katıldı.