Yarışmanın dört güçlü yarışmacısı; Yunus Emre Özden, Batuhan Karacakaya, Sercan Yıldırım ve Furkan Kızılay düelloda karşı karşıya geldi.

İlk eleme adayı olarak belirlenen Yunus Emre'nin ardından Batuhan, Sercan ve son olarak Furkan düello için seçildi.

Gecenin ilk eşleşmesinde Batuhan, 5-1 gibi net bir skorla Furkan'ı mağlup ederken, Sercan da geriden gelerek 5-4 skorla Yunus Emre'yi yenmeyi başardı.

Düellonun finalinde Yunus Emre ile karşılaşan Furkan, 5-1'lik skorla mağlup oldu ve adaya veda eden isim oldu.

Eleme sonrası duygusal anlar yaşayan Furkan, yarışmada geçirdiği zaman için teşekkürlerini iletti.

Survivor All Star'da Eleme Gecesi O Yarışmacı Veda Etti! (2)

GERÇEKTEN TERİMİN SON DAMLASINA KADAR MÜCADELE ETTİM

Furkan Kızılay, takım arkadaşlarına şu sözlerle veda etti:

Mahsun Kırmızıgül açıkladı: 3 arkadaş 20 yıl sonra buzları eritti Mahsun Kırmızıgül açıkladı: 3 arkadaş 20 yıl sonra buzları eritti

"4,5 aydır mücadele ediyoruz. Son iki haftadır mental olarak gerçekten yorgundum. Erkek evlatlar annelerine düşkün olur ya, benim de annem buraya gelmeden önce biraz rahatsızdı. Annemi çok merak eder, özler oldum. Kız arkadaşımı özlüyorum, açım, her şey üst üste vurdu. Performansımda da zaten bir düşüş olmuştu ama bu sene burada olmaktan çok mutluyum. İzlerken çok merak ettiğim yarışmak istediğim Turabi'yle yarıştım. Hızını çok merak ettiğim bir Hilmi Cem vardı karşıda, eski şampiyon, onunla yarıştım. Kendimi denedim. Çok sevdiğim arkadaşlarım oldu. Buraya gelince insan ne söyleyeceğini bilmiyor. Babam, dayım, kız arkadaşım belki bana daha iyi neden mücadele etmedin diye kızacaklar ama emin olsunlar, gerçekten terimin son damlasına kadar mücadele ettim. Burası çok yorucu. Hakkım geçtiyse birine benden taraf olarak helal olsun. Benlik buraya kadardı."