İbrahim Tatlıses'ten manidar paylaşım: "Bana şaşı bakmayın, yoksa ben hepinize kör bakarım!" İbrahim Tatlıses'ten manidar paylaşım: "Bana şaşı bakmayın, yoksa ben hepinize kör bakarım!"

İlk olarak eleme adayları arasında yer alan Sercan Yıldırım ve Yunus Emre Özden mücadele etti. Bu etabı 5-4 skorla Yunus Emre kazanarak eleme potasından kurtuldu.

İkinci düelloda ise Atakan ve Aleyna karşı karşıya geldi. Atakan, 5-0 gibi net bir skorla Aleyna'yı mağlup ederek adını güvenli listeye yazdırdı.

Eleme potasında kalan son iki isim, Sercan ve Aleyna arasında final mücadelesi gerçekleşti. Bu sezonun ilk erkek-kadın düellosunda Aleyna, atışlardaki üstün performansıyla 5-1 galip gelerek Sercan'ın yarışmaya veda etmesine neden oldu.

Sercan Yıldırım'ın Survivor All Star macerası sona ererken, yarışma kalan yarışmacılar için kıyasıya bir mücadeleye sahne olmaya devam edecek.

Survivor All Star'da Bu Hafta Kim Elendi İşte Sürpriz Ismin Vedası (1)

KİMİ KIRDIYSAM KİMİ ÜZDÜYSEM KUSURA BAKMASIN

Yarışmaya veda eden Yıldırım, "Bu sene Survivor benden ne istediyse vermeye çalıştım açıkçası. Üzgün müyüm üzgünüm ama bir o kadar da haklı bir gururum da var. O yüzden başım eğik değil de dik bir şekilde gitmeyi tercih edeceğim. Kimi kırdıysam kimi üzdüysem kusura bakmasın. Gerçekten de rekabeti sağlayabilmek için belki de bağırdım. Belki de itirazlarım o yüzdendi. O rekabet olmazsa buranın anlamı da olmazdı. O yüzden herkese kusura bakma diyorum. Söyleyecek pek bir şey yok. Beni bekleyen bir ailem var, dostlarım var, arkadaşlarım var, sporcularım var. Aklım biraz da orada, kulübümde öğrencilerimde. Onları da çok özledim. Çok fazla söyleyecek bir şey yok. Hakkınızı helal edin. " dedi.