TV8'in fenomen yarışması Survivor All Star 2024, dün akşam eleme heyecanıyla ekranlara geldi. Mustafa Kemal, Yunus Emre, Yaman, Bozok, Sercan ve Ersin arasında yapılan eleme oyununda Ersin Korkut hayallerine veda etti.

Bu hafta 4 aday belirlendi ve Yunus Emre ile Yaman, Mustafa Kemal ile de Ersin arasında mücadele edildi. Düelloda Yunus Emre, rakiplerini geride bırakarak yarışmaya devam etme hakkı kazandı. Mustafa Kemal ile Ersin karşılaşmasında ise galip gelen isim Mustafa Kemal oldu. Sakatlığı nedeniyle geçen hafta eleme gerçekleşmeyen Bozok ve Sercan, bu hafta eleme için yarıştı. Bozok ile Sercan arasındaki mücadelede kazanan isim Sercan oldu. Ardından Yaman ve Ersin arasında yapılan düelloda galip gelen isim Yaman oldu.

Survivor Ersin (1)

ABB’den Güdül’de kırsal kalkınma toplantısı! 5 milyon 343 bin 619 TL’lik yatırım ABB’den Güdül’de kırsal kalkınma toplantısı! 5 milyon 343 bin 619 TL’lik yatırım

ERSİN VEDA ETTİ

Yunus Emre, Mustafa Kemal, Sercan ve Yaman'ın elenme adaylığından kurtulmasıyla geriye kalan Ersin, Bozok ile final oyununa kaldı. Oyun seçim hakkı Bozok'taydı ve basket atışını seçti. Oyunu kazanan isim adada kalmayı garantilerken, maalesef kaybeden Ersin, Survivor'a veda etti.

"45 GÜNLÜK HİKAYEM NOKTALANDI"

Yarışmada elenen isim olan Ersin, yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

"Bu düellodan çıkacağımı zannediyordum. Fakat ekibimden yani Kırmızı takımdan Bozok beni elemiş oldu. Bozok'u tebrik ediyorum. 45 günlük hikayem burada noktalandı bugün. Öncelikle ben Acun abiye çok teşekkür ediyorum. Ben herkesi çok seviyorum eğer kırgınlık bir üzüntü olduysa özür diliyorum. Ben herkesi çok seviyorum benim hikayem burada bitti."