Aziz Yıldırım'ın kuzeni Süreyya Yalçın kimdir? kaç yaşında? nereli?  Süreyya Yalçın serveti Süreyya Yalçın annesi kimdir Süreyya Yalçın'ın babası kim Süreyya Yalçın eski hali,  Süreyya Yalçın hastalığı ne? işte tüm bu soruların yanıtı haberimizde...

Süreyya Yalçın Kimdir?

1984 doğumlu Süreyya Yalçın 37 yaşındadır. 2008'de hayatını kaybeden Faruk Yalçın'ın kızıdır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski başkanı Aziz Yıldırım ile kuzendir. Yalçın aslen Diyarbakır Ergani'lidir. Servetiyle Forbes listesine girmiştir. 2005'te Kerem Dürüst, 2008'de Önder Bekensir ile evlenen Süreyya Yalçın, 2016'da iş adamı Ozan Baran ile hayatını birleştirdi. Yalçın, 2016'dan beri Amerika-Miami'de yaşamaktadır. Yalçın, Instagram'da "sryyalcin" kullanıcı adı ile paylaşım yapıyor.

Süreyya Yalçın serveti 

Süreyya Yalçın Baran sonunda dileğine kavuştu! 2008 yılında vefat eden babası Faruk Yalçın'ın bıraktığı 4 milyar dolarlık servetten payına düşeni alabilmek için üvey ağabeyleriyle birlikte yıllardır mahkemede Süreyya Yalçın anlaşarak 4 milyar dolarlık servetten 20/8 payını aldı! Faruk Yalçın'ın mirası yasal olarak 20 eşit paya bölündü ve mahkeme, Süreyya Hanım'ın anne payı ile birlikte 8 pay almasına karar verdi.

Bekir Develi Kaç Yaşında Kimdir? Bekir Develi Aslen Nereli? Bekir Develi Kaç Yaşında Kimdir? Bekir Develi Aslen Nereli?

Süreyya Yalçın Baran kimdir?

Süreyya Yalçın aslen Diyarbakır Erganilidir. Merhum iş insanı Aziz Yıldırım'ın dayısı Faruk Yalçın'ın kızıdır. Yalçın, servetiyle Forbes listesine de girmeyi başardı. 2005'te Kerem Dürüst, 2008'de Önder Bekensir'le evlenen Süreyya Yalçın, 2016'da da Antakyalı iş insanı Ozan Baran ile hayatını birleştirdi.

Süreyya Yalçın kaç kez evlendi?

Süreyya Yalçın, Kerem Dürüst, 2008 yılında Önder Bekensir ile evlilik yaşamıştır. Süreyya Yalçın 2016'da Ozan Baran ile evlendikten sonra Amerika-Miami'de yaşamaktadır.

Süreyya Yalçın hastalığı ne? 

Süreyya Yalçın,  verdiği kilolarla ve zayıflığıyla adından söz ettiren Süreyya Yalçın’ın geçtiğimiz günlerde anoreksiya hastalığına ya da blumia hastalığına yakalandığı iddia edilmişti. Türkiye’ye tatil için gelen Yalçın yaşadığı acı deneyimi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Yalçın, 3 hafta önce gittiği Bodrum'daki özel bir hastanede "3 gün önce hastaneden aradılar, ekiplerin kaburga kırığını gözden kaçırdığını söylediler." diyerek kendisine yanlış teşhis konulduğunu anlattı.