Süreyya Yalçın kaç yaşında, nereli? Süreyya Yalçın kimdir? Süreyya Yalçın eski hali? aramalarının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz...

Mevlana Kimdir? Mevlana Kısaca Hayatı ve 7 Öğüdü Mevlana Kimdir? Mevlana Kısaca Hayatı ve 7 Öğüdü

Süreyya Yalçın kimdir?

1984'ü yazan Süreyya Yalçın, servetiyle Forbes listesine girmeyi başardı. Süreyya Yalçın, 2005 yılında Kerem Doğru, 2008 yılında Önder Bekensir ve 2016 yılında Antakyalı iş adamı Ozan Baran ile evlendi. Süreyya Yalçın, 2016 yılından bu yana Amerika Birleşik Devletleri Miami'deki evinde yaşıyor.

Süreyya Yalçın, zamanının dergisini almaya devam ediyor. Bir süredir Önder Bekensir ile evli olan ve 2016 yılında Ozan Baran ile evlilik evine giren Süreyya Yalçın, 1984 yılında dünyaya geldi.

2008 yılında hayatını kaybeden Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın, Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım'ın da kuzeni. Diyarbakırlı Ergani'li meraklı isim servetiyle Forbes listesine girmeyi başardı.

2005 yılında Kerem Doğru, 2008 yılında Önder Bekensir ile evlenen Süreyya Yalçın ve 2016 yılında Antakya halkından Ozan Baran ile evlendi.

Yeme bozukluğu yaşadığı iddialarına yanıt veren Yalçın, "Allah korusun... O zaman hemen bir sağlık kuruluşundan yardım alırdım. Ayrıca c ölümden çok rüyadır" dedi.