Astrolog Meral Güven, sosyal medyanın gündeminde yer almaya devam ediyor. "Fenerbahçe geriden gelerek şampiyon olacak ve mucizevi bir kutlama olacak." ifadelerini kullanan Güven, Fenerbahçeli taraftarların tepkisini çekti.

Meral Güven'in tahminlerinin ardından, en çok merak edilen konulardan biri ise ünlü astroloğun memleketi oldu. Güven'in memleketine dair bilgiler, takipçileri ve astroloji meraklıları tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor.

Sosyal medyada sıkça konuşulan Meral Güven, Fenerbahçe'nin şampiyon olacağı iddiasıyla gündeme gelmiş ve birçok kişinin dikkatini çekmişti. Bu durum, ünlü astroloğun kişisel hayatı ve memleketiyle ilgili merak uyandırdı.

Meral Güven, Süper Lig tahminiyle kısa sürede büyük bir ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Süper Lig'de Şampiyon Iddiasında Bulunan Astroloğun Memleketi Merak Konusu Oldu! İşte Meral Güven’in Memleketi (2)

İşte Meral Güven'in memleketi...

Ünlü astrolog hakkında en çok merak edilenlerden biri ise memleketi oldu. Meral Güven, 5 Nisan 1984 tarihinde Kayseri'de dünyaya gelmiştir.

TÜİK 55 sözleşmeli personel alacak TÜİK 55 sözleşmeli personel alacak

Güven, 12 yaşından bu yana astrolojik bakım yapma yeteneğine sahip olduğunu ifade etmektedir. 18 yıldır profesyonel olarak bu işlerle uğraşan Meral Güven, insanlara rehberlik etmeyi ve bilinçaltlarındaki gerçek benliklerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmayı amaçladığını belirtiyor.

Editör: Kardelen Çıkmaz