2023-2024 sezonunun başlamasıyla birlikte Polatlı Belediyesi, her maçta üstün başarılar elde etmiş ve 5 hafta boyunca rakiplerini yenerek büyük bir çıkış yakalamıştır.

14 Ekim tarihinde maçlara başlayan Polatlı Belediyespor Kulübü Hentbol Takımı, bu süreçte tüm rakiplerini mağlup ederek galibiyet serisini sürdürmüştür.

Türkiye'den İsrail İstihbaratına uyarı! Türkiye'den İsrail İstihbaratına uyarı!

Polatlı'nın Sultanları olarak bilinen takımın başarılı oyuncusu Yağmur Aktay, Kadınlar 1. Lig 5. Hafta maçlarındaki üstün performansıyla haftanın karmasına seçilerek Polatlı şehrinin gurur kaynağı olmuştur.

Sultanların başarılı oyuncusu haftanın karmasına seçildi (2)

BENİ HAFTANIN KARMASINA SEÇTİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Polatlı Belediyespor Kulübü Hentbol Takımı oyuncusu Yağmur Aktay, konuya ilişkin yaptığı açıklamada ise; “Polatlı Belediyespor Hentbol Takımı 2023-2024 sezonunda takım olarak büyük mücadele veriyoruz. En başta ise Polatlı Belediyespor Kulübü Hentbol takımı antrenörümüz Özgür Yıldırım’a teşekkür etmek istiyorum. Polatlı Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’nın desteklerinden dolayı da bu takımın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Takım arkadaşlarım ile başardığımız bu galibiyetlerin devam edeceğini umuyorum. Hentbola bu kadar değer verilen bir ilçede olmanın gururunu yaşamakla birlikte beni haftanın karmasına seçtikleri için teşekkür ediyorum.”

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ