Polatlı Belediyespor Kadın Hentbol Takımı, Polatlı’yı başarı ile temsil etmeye devam ediyor. Ligdeki 19. Maçına yarın kendi evinde Bolu Belediyesi Spor Kulübü ile çıkacak olan Sultanlar, mutlak galibiyet parolası ile çıkacak.

Polatlı Belediyespor Kadın Hentbol Takımı geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda şampiyonluğun en büyük adayı olarak sezona devam ediyor. Polatlı’yı gururlandırmak için mücadele eden Polatlı Belediyespor Kadın Hentbol Takımı geçtiğimiz sezon çıktığı 17 maçta 14 galibiyet 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alarak sezonu şampiyon olarak tamamladı. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın destekleriyle büyük başarılar elde eden Polatlı Belediyespor Kadın Hentbol Takımı hentbol şehri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Rakip: Bolu

Keçiören’de Dünya Süt Günü programı Keçiören’de Dünya Süt Günü programı

Polatlı Belediyespor Kadın Hentbol Takımı’nın sıradaki rakibi 12 Mayıs Cuma Günü sahasında Bolu Belediyesi Spor Kulübü ile olacak. Polatlı Yeni Spor Salonunda oynanacak müsabaka saat 13:00’da başlayacak. Saha hakemleri Yunus Emre Kara ve Ercan İnan , gözlemcileri ise Zafer Karayazgan olacak.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ