Saat 18.00'de Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu'nda gerçekleşecek olan mücadelede Polatlı Belediyespor, ligin tek namağlup takımı olarak üstünlüğünü sürdürmeye çalışacak.

Polatlı Belediyespor Kadın Hentbol Takımı, sezon öncesinde antrenörleri Özgür Yıldırım yönetiminde yapılan köklü değişikliklere rağmen hızlı bir uyum sağlayarak ligin en güçlü takımları arasında yer aldı. Başkanları Mürsel Yıldızkaya'nın alt yapıya verdiği önemin de etkisiyle büyük kitlelere ulaşan takım, bu sezonki başarısını sürdürmek adına sahaya çıkacak.

AMACIMIZ HENTBOL BRANŞINDA ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPMAK

Antrenör Özgür Yıldırım, yeni sezon öncesi yaptığı açıklamada, "Polatlı'mızı Hentbol şehri yapma yolundaki hedeflerimize her geçen gün bir adım daha yaklaşıyoruz. Bu sene kadromuzda köklü değişiklikler yaptık, yeni gelen sporcularımız kısa sürede takıma uyum sağladı. Amacımız Hentbol branşına elimizden gelenin fazlasını yaparak fayda sağlamak. Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya'ya ve İsa Şengül Başkanlığındaki yönetimimize takımımız adına şükranlarımı sunuyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

Zafer Mahallesi Muhtar Adayı İrfan Gençer projelerini açıkladı Zafer Mahallesi Muhtar Adayı İrfan Gençer projelerini açıkladı

Ligin tek namağlup takımı olarak dikkat çeken Polatlı Belediyespor, Avcılar 1903 ile yapacağı müsabakadan da galip ayrılarak üst sıradaki yerini korumayı hedefliyor. Son maçta Kastamonu Dinamik'i 37-31'lik skorla yenen Sultanlar, bu formunu devam ettirerek başarı grafiğini artırmayı amaçlıyor.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ