31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Sultanbeyli’den birinci çıkarak Sultanbeyli Belediye Başkanı olan Ali Tombaş hakkında detaylar araştırılıyor.

Peki Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş kimdir? Ali Tombaş kaç yaşında aslen nereli ve eşi kim? İşte detaylar...

ALİ TOMBAŞ KİMDİR?

Ali Tombaş, siyaset ve kamu hizmeti alanında aktif bir şekilde yer almaktadır. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Tombaş, eğitim hayatının ardından siyasi kariyerine adım atmıştır.

2004-2009 yılları arasında Sultanbeyli Belediye Meclis Üyeliği ve Encümen Üyeliği gibi önemli görevlerde bulunan Tombaş, siyasi kariyerinde AK Parti çatısı altında önemli görevler üstlenmiştir. 2008 yılında yapılan AK Parti Sultanbeyli İlçe Kongresinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Tombaş, 2018 yılına kadar Tanıtım Medya, Halkla İlişkiler, Seçim İşleri ve Teşkilatlanma Birim Başkanlığı gibi kritik görevleri başarıyla yürütmüştür.

AK Parti Sultanbeyli'nin 6. ve 7. Olağan İlçe Kongrelerinde İlçe Başkanı olarak görev alan Tombaş, partisinin ilçe düzeyindeki organizasyonlarında etkin bir rol oynamıştır.

Ali Tombaş evli ve iki çocuk babasıdır.

ALİ TOMBAŞ KAÇ YAŞINDA NERELİ?

1973 yılında dünyaya gelen Ali Tombaş 2024 yılı itibarıyla 51 yaşındadır. 

Korhan Berzeg öldü mü, bulundu mu? Korhan Berzeg'de son durum ne? Korhan Berzeg öldü mü, bulundu mu? Korhan Berzeg'de son durum ne?

Ali Tombaş Ordu'nun Ünye ilçesinde dünyaya gelmiştir.