Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, vatandaşlarla bir araya gelerek onlarla sohbet etmeye özen gösteriyor. Vatandaşları sık sık ziyaret ederek sorunlarını bire bir dinlemeye önem veren Başkan Acar, son olarak ilçede kurulan Köylü Pazarı’nı ziyaret etti.

suleyman-acar-koylu-pazarini-ziyaret-etti (2)

Köylü Pazarı’nı ziyaret ederek köylü esnafıyla bir araya gelen Başkan Acar, koyu bir sohbete daldı. Vatandaşların sorunlarını da dinleyen Başkan Acar, çözüm önerileri üzerine istişarelerde bulundu. Başkan Acar’ın bu ziyareti, esnaf tarafından memnuniyetle karşılandı.

Çubuk'un adı nereden geliyor eski adı nedir? Çubuk'ta Ücretsiz Gezilecek Yerler Neresi? Çubuk'un adı nereden geliyor eski adı nedir? Çubuk'ta Ücretsiz Gezilecek Yerler Neresi?

suleyman-acar-koylu-pazarini-ziyaret-etti (3)

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, kişisel sosyal medya hesabından gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten kareler paylaştı. Başkan Acar, “İşimiz hizmet, gücümüz millet. En taze ve doğal ürünlerin tezgâhlarda satışa sunulduğu Köylü Pazarımızdayız. Bereketli olsun inşallah” ifadelerine yer verdi.