Ünlü spiker Ceyla Büyükuzun kariyerinde önemli kanallarda spikerlik yaparak adını duyurma fırsaı buldu. 15 yıl bale eğitimi alan ve küçük yaşlarda babasıyla maçlara giden Büyükuzun tam bir spor hayranıdır. Peki, Spiker Ceyla Büyükuzun kimdir sevgilisi kim? Ceyla Büyükuzun kaç yaşında evli mi eşi kim?

Ceyla Büyükuzun kimdir

Ceyla Büyükuzun 1989 yılında İstanbul'da doğdu ve ekranlardaki ilk deneyimini SKY'da yayınlanan "Cevap Anahtarı" programıyla yaşadı. Ardından BJK TV'de görev almaya başlayan Büyükuzun, A Spor ve TRT Spor'da da spikerlik yaptı.

Futbol Tutkusu ve Sunuculuk Hayali:

Küçük yaşlardan beri babasıyla maçlara giden Büyükuzun, futbol sevgisini sunuculukla birleştirmeyi hayal etti. 15 yıl bale eğitimi alan Büyükuzun, bu hayali için çaba göstermeye devam etti.

Siyah Rengi ve Spor Giyinme Tutkusu:

Siyah rengine hayran olduğunu ve spor giyinmeyi sevdiğini dile getiren Büyükuzun, ideal eşinin de sporla ilgili olması gerektiğine inanıyor.

Ceyla Büyükuzun evli mi?

İstanbul'da yaşayan Büyükuzun'un evli olup olmadığı bilinmiyor. 100 binden fazla takipçisi bulunan Instagram hesabı oldukça aktif.

Ceyla Büyükuzun Hangi Takımlı?

Ceyla Büyükuzun'un hangi takımı tuttuğu merak konusu. Kendisi her takıma eşit mesafede durduğunu söylüyor.

Ceyla Büyükuzun kaç yaşında?

Ceyla Büyükuzun 1989'da doğmuştur ve 2024 yılında 35 yaşındadır.

Ata Emre Akman kimdir kaç yaşında? Ata Emre Akman'ı kim öldürdü? Ata Emre Akman kimdir kaç yaşında? Ata Emre Akman'ı kim öldürdü?

Ceyla Büyükuzun nereli?

Ceyla Büyükuzun'un nereli olduğu hakkında bir bilgi yoktur ama İstanbul'da doğmuştur.