Fenerbahçe, teknik direktör İsmail Kartal ile yollarını ayırma kararı aldı. Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, sarı-lacivertli takım, Kartal ile resmen yollarını ayırdı ve bu ayrılık kararının gün içinde duyurulması bekleniyor.

Sezon başında üçüncü kez Fenerbahçe'nin başına geçen İsmail Kartal, sarı-lacivertli takımla toplamda 90 lig maçına çıktı. Bu süreçte 65 galibiyet elde eden Kartal, 2.38 puan ortalaması yakalayarak önemli bir performans sergiledi.

Fenerbahçe'de İsmail Kartal Depremi

Fenerbahçe, futbol dünyasını sarsacak bir hamleyle ünlü teknik direktör Jose Mourinho ile anlaşma sağladı.

Kulübün eski başkanı Aziz Yıldırım'ın, "Jose Mourinho imzayı attı, gelmeme durumu yok" açıklamasıyla gündeme gelen Mourinho, Sky Sport'un haberine göre Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Mourinho Istanbul

ALİ KOÇ VE AZİZ YILDIRIM ARASINDA MOURİNHO YARIŞI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Jose Mourinho ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Anlaşmanın ardından, Ali Koç ve Acun Ilıcalı'nın Londra'ya giderek Mourinho ile buluşup Şampiyonlar Ligi finalini beraber izleyecekleri öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın seçim vaadi olan Mourinho ile de görüşen Ali Koç, Portekizli teknik direktörle el sıkıştı. Bu gelişmenin ardından Aziz Yıldırım-Mourinho görüşmesi iptal oldu.

Fenerbahçe ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayan Jose Mourinho'nun, sözleşmesine Portekiz Milli Takımı'na özel serbest kalma maddesi eklemeye çalıştığı belirtildi. Bu hamle, Mourinho'nun gelecekte Portekiz Milli Takımı'nın başına geçme ihtimaline karşı bir esneklik sağlıyor.

Filenin Sultanları kazanmaya devam ediyor! Tayland'a set yok Filenin Sultanları kazanmaya devam ediyor! Tayland'a set yok

Mourinho Fenerbahce

Kaynak: HABER MERKEZİ