Snowden Netflix'te yayını var mı? Snowden internette nereden izlenir? Snowden konusu nedir?Snowden oyuncuları neler?  gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

Snowden Netflix'te yayını var mı?

Oliver Stone imzalı ypım olan Snowden, Netfilix'te yer almıyor. Apple TV, Google Play Filmler olarak Apple TV, Google Play Filmler çevrimiçi olarak indirip veya kiralayarak bu kalteli yapımı izleyebilirsiniz.

Snowden internette nereden izlenir?

Amerikan hükümetinin "güvenlik" adı altında e-postalara, sosyal medya hesaplarına, cep telefonu mesajlarına, hard disklere, kredi kartı ekstrelerine ve hatta bilgisayar kameralarına kadar erişebildiğini öğrenen CIA ve NSA’in bilgisayar uzmanı Edward Snowden (Joseph Gordon-Levitt), hükümetten gizli hesap olmadığını ve tüm bunların gizli kanunlarla yasallaştırıldığını Haziran 2013’te tüm dünyaya duyurur. Snowden o anda “Amerikan tarihinin gördüğü en büyük vatan haini” ilan edilirken aynı zamanda da bir kahramana dönüşecektir. Biyografi-Gerilim- Tarih-Suç konularının yer aldığı yapım, IMDB'den 7.3 puan almıştır. 

Snowden oyuncuları neler? 

Ankara’da "Avrasya Hizmet Ödülleri" töreni Ankara’da "Avrasya Hizmet Ödülleri" töreni

Snowden yapımının kadrosunda ise şu oyuncular yer almakta: Joseph Gordon- Levitt, Zachary Quinto, Tom Wilkinson, Melissa Leo, Shailene Woodley