Murat Muratoğlu gerçek adı nedir? Murat Muratoğlu babası kimdir? Murat Muratoğlu gerçek adı nedir? Murat Muratoğlu babası kimdir?

İletişim alanında uzman isimler arasında yer alan Ferhat Murat'ın kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Peki, Siyasal İletişimci Ferhat Murat kimdir nerelidir? Ferhat Murat hangi Parti'den ve siyasi görüşü. Sizler için araştırdık. İşte detaylar…

SİYASAL İLETİŞİMCİ FERHAT MURAT KİMDİR NERELİDİR?

Ferhat Murat, Bursa'da başladığı eğitim hayatını uluslararası alanda sürdürmüş ve iletişim alanındaki bilgi birikimini artırmış bir iletişim uzmanı ve siyasal iletişimcidir. İlkokul ve ortaokul eğitimini Bursa'da tamamladıktan sonra yurtdışında yabancı dil ve yönetim organizasyonu eğitimi almıştır.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nden mezun olan Ferhat Murat, aynı zamanda İstanbul'da halkla ilişkiler ve reklamcılık alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerinde iletişim alanındaki eğitimine devam ederek bilgi ve deneyim kazanmıştır.

2005 yılından itibaren kurumsal iletişim, halkla ilişkiler ve medya alanlarında çalışan Ferhat Murat, iletişim uzmanı ve siyasal iletişimci olarak tanınmaktadır. Politik iletişim konularında uzmanlık sahibi olan Murat, çeşitli projelerde yer almış ve bu alanlarda geniş bir deneyime sahip olmuştur.

Murat, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’nin Bursa Büyükşehir ve Ağrı’daki seçim kampanyalarını yönetmiştir.

FERHAT MURAT HANGİ PARTİ'DEN VE SİYASİ GÖRÜŞÜ

Ferhat Murat hangi siyasi görüşe sahip olduğu bilinmemektedir.

Ferhat Murat, halen çeşitli kurum, kuruluş ve siyasilere iletişim danışmanlığı yapmaya devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.