Sincan Belediyesi, MHP Sincan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü” etkinliğine ev sahipliği yaptı. Etkinlik, Sincan Belediyesi Lale Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi ve geniş bir katılımla yapıldı. Programa Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, MHP İl Başkan Yardımcıları Mesut Genç ve Sema Nur Erdem, MHP Sincan İlçe Başkanı Nihat Oğuz Alkan katıldı. 

Sincan'da 'Uyuşturucuyla Mücadele Etkinliği' Düzenlendi (2)

Ankara'da sahte belgelerle araç tescil işlemi yapan suç örgütü çökertildi Ankara'da sahte belgelerle araç tescil işlemi yapan suç örgütü çökertildi

Etkinlikte, Uzm. Dr. Yüksel Özkale uyuşturucu kullanımı ve kaçakçılıkla mücadele konularında önemli sunumlar gerçekleştirdi. Dr. Özkale, uyuşturucunun gençler üzerindeki yıkıcı etkilerini ve toplumda neden olduğu sosyal ve ekonomik sorunları vurguladı. Ayrıca, uyuşturucu kaçakçılığına karşı alınması gereken önlemler ve toplumsal farkındalığın artırılması konularında katılımcılara bilgiler verdi. 

Sincan'da 'Uyuşturucuyla Mücadele Etkinliği' Düzenlendi (1)

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, etkinliğin önemine değinerek, “Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü” konulu programa ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını belirtti. Başkan Ercan, "Gençlerimizin yaşam sevincini ve geleceğini elinden alan uyuşturucu illetine karşı onları bilinçlendirmeye; zehir tacirlerine karşı emniyet güçlerimizle iş birliği içerisinde mücadele etmeye devam edeceğiz" dedi.  

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, MHP İl Başkan Yardımcıları Mesut Genç ve Sema Nur Erdem ile MHP Sincan İlçe Başkanı Nihat Oğuz Alkan da uyuşturucunun toplum üzerindeki olumsuz etkilerini dile getirerek, bu tür etkinliklerin önemine dikkat çektiler. 

Kaynak: HABER MERKEZİ