Çocukların yaz tatilinde doyasıya eğlenebilmesi için Mahalle Şenlikleri organize eden Sincan Belediyesi; bu kez Plevne, Mevlana ve Menderes Mahallesi’ndeki çocukları sevindirdi.  Yarışma ve oyunlarla şenliğin keyfini doyasıya çıkaran çocukların mutluluğuna Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ortak oldu.

Akkaya: Gordion için mutlu olmamız gerekirken hiç kimse çıkıp da buna değinmedi! Akkaya: Gordion için mutlu olmamız gerekirken hiç kimse çıkıp da buna değinmedi!

Sincan’da çocuklar mahalle şenlikleriyle neşelendi (5)

Sincan Belediyesi Mahalle Şenlikleriyle renkli ve dolu dolu bir organizasyona ev sahipliği yaptı. İlki Kent Meydanında düzenlenen Mahalle şenlikleri Yenikent, Pınarbaşı, Gaziosmanpaşa, Osmanlı, Plevne, Mevlana ve Menderes Mahalleleriyle devam etti.

Sincan’da çocuklar mahalle şenlikleriyle neşelendi (1)

Yüzlerce çocuk Cuma günü Plevne Mahallesi Pazar Alanı, Cumartesi Mevlana Mahallesi Pazar Alanı, Pazar günü ise Menderes Mahallesi Pazar alanında bir araya geldi. Sahne gösterileri ile eğlenen çocuklar, alanda bulunan şişme oyun parklarında doyasıya oynadı. Palyaçolar yüzlerini boyadı, dans ederek keyifli anlar yaşadılar. Şenlik boyunca pamuk şeker ve patlamış mısır ikramlarıyla damakları şenlenen çocukların neşesine aileler ortak oldu.

Sincan’da çocuklar mahalle şenlikleriyle neşelendi (2)

BAŞKAN ERCAN MAHALLE ŞENLİKLERİNDE ÇOCUKLARI YALNIZ BIRAKMADI

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan çocukları bir an olsun yalnız bırakmadı. Oyunlar oynadı, bol bol fotoğraf çekildi, çocukların neşesine ortak oldu.

Etkinliklerle çocukların yaz tatilini dolu dolu geçirdiklerini ifade eden aileler, memnuniyetlerini dile getirerek Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a teşekkür etti.

Sincan’da çocuklar mahalle şenlikleriyle neşelendi (4)