Sincan Belediyesi ekipleri çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. İlçede yer alan park ve bahçelerdeki ağaçların bakımını  eksiksiz yerine getiren ekiplerin hummalı çalışmaları ilçe sakinleri arasında takdirle karşılanıyor. 

Sincan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kenti yeşil bir ilçe yapmak adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye ekipleri, estetik çevre düzenlemeleri yaparken aynı zamanda ilçenin genel görünümüne de özen gösteriyor.

Sincan Park Ve Bahçe

ÇEVRE DÜZENLEMERİ EKSİKSİZ YAPILIYOR

Yeşil alanlar düzenli olarak temizlenip sulanıyor, ağaçların kuruyan dalları budanıyor ve gübreleniyor, yabani otlar temizleniyor. Ekiplerin özenli çalışmaları sayesinde ağaçlar, uzun yıllar korunacak şekilde budanıyor. 

Düzenli aralıklarla ekipler tarafından yapılan budama işlemleri, ağaçların form ve görsel güzelliklerini uzun yıllar korumasını sağlıyor. Yapılan çevre düzenlemeleri ise vatandaşlardan tam not alıyor. 

İHA

Polatlı’da bayram trafiği için emniyet kemeri ve hız uyarısı Polatlı’da bayram trafiği için emniyet kemeri ve hız uyarısı

Editör: Tuğba Akkesen