Sincan’da 31 Mart yerel seçimlerinde kazanan yine Murat Ercan oldu. Görev süresi boyuna Sincanlının gönlünde yer edinen, pek çok eser kazandırarak Sincan’ı ileri taşıyan Murat Ercan tekrar Sincan Belediye Başkanı seçildi.

Başkan Murat Ercan, oy kullanma işlemlerinin tamamlanmasından sonra açılan sandıkları vatandaşlarla birlikte takip etti. Sincan’da sonuç yine değişmedi.

Sincan’da kendini sevdiren, yatırımları ve mega projeleriyle ilçeye değer katan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan yeniden Belediye Başkanı seçildi.

Sincan’da Bir Kez Daha ‘Murat Ercan’ Dönemi 3

SİNCAN ONA ÇOK GÜVENİYOR

Her fırsatta gönül belediyeciliği vurgusu yapan ve Sincanlı vatandaşların güvenini kazanarak gönüllerinde yer edinen, gerçek belediyecilik ilkesiyle çalışan ve bu yönde yaptığı projelerle Sincan’ın marka değerini artıran Murat Ercan’ın başarısı aldığı oylarla bir kez daha kanıtlandı.

Sincan’da Bir Kez Daha ‘Murat Ercan’ Dönemi 1

Murat Ercan yaptığı açıklamada Sincan’a teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı:

"Teşekkürler Sincan. İlçemize yeni eser, hizmet ve projeler kazandırmak, hemşehrilerimizin hayat konforunu yükseltmek; şehrimizi her alanda daha da ileriye taşımak için ‘Sincan Yükseliyor’ parolasıyla çıktığımız bu yolda bir kez daha destekleriyle belediye başkanlığı görevini bizlere tevdi eden tüm hemşehrilerime kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.

Şereflikoçhisar Belediyesi'nden tarımsal verimliliği canlandıracak adımlar Şereflikoçhisar Belediyesi'nden tarımsal verimliliği canlandıracak adımlar

Geçtiğimiz 5 yıllık dönemde olduğu gibi yeni dönemde de Sincan'ımız için canla başla çalışmaya, ilçemiz için üretmeye, şehrimize değer kazandırmaya ve Sincanlılara verdiğimiz tüm sözleri bir bir yerine getirmeye devam edeceğiz.

Seçim sonuçlarının ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."

Sincan’da Bir Kez Daha ‘Murat Ercan’ Dönemi 2

İHA