Sincan Belediyesi, her özel günde olduğu gibi Anneler Günü’nde de annelere unutulmaz bir an yaşattı. Her sene Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü, bu yıl 12 Mayıs 2024 tarihine denk geldi.  

Sincan Belediyesi tarafından 12 Mayıs Pazar günü saat 14.00’da Fatih Fuar ve Kongre Merkezi’nde Anneler Gününe özel muhteşem bir program düzenlendi. Programda, ünlü şarkıcı Elif Buse Doğan sesi ve türküleriyle dinleyenleri adeta büyüledi.  

Sincan'da Anneler Günü Coşkusu Ünlü Şarkıcı Elif Buse Doğan Sahne Aldı  (3)

Sincanlı hanımları bir araya getiren bu programa Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve eşi Emine Ercan katılım sağladı. Anneler gününe özel düzenlenen program, Sincanlı hanımlar tarafından yoğun ilgi gördü.  

Sincan'da Anneler Günü Coşkusu Ünlü Şarkıcı Elif Buse Doğan Sahne Aldı  (2)

Programda konuşan Başkan Ercan, “Evlatlarının yüreğinin en müstesna yerinde hep var olacak; sevgi, şefkat ve fedakârlık timsali tüm annelerin günü kutlu olsun” diyerek programa katılan annelerin bu özel gününü kutladı.  

Sincan'da Anneler Günü Coşkusu Ünlü Şarkıcı Elif Buse Doğan Sahne Aldı  (1)

Katılımlarından dolayı şarkıcı Elif Buse Doğan’da teşekkür eden Başkan Ercan, eşi Emine Ercan ile birlikte Doğan’a, çiçek taktim etti. 

Konser sonrasında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Ercan, hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Sincan'da Anneler Günü Coşkusu Ünlü Şarkıcı Elif Buse Doğan Sahne Aldı  (4)

Ankara'da 'Çocuklarımızın sessiz çığlığına ses olalım' etkinliği gerçekleştirildi Ankara'da 'Çocuklarımızın sessiz çığlığına ses olalım' etkinliği gerçekleştirildi

HABER: Gizem Tuğçe BAYHAN