Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan'ın önderliğinde hayata geçirilen Sincan Park projesi, 18 Mayıs'ta kapılarını muhteşem bir açılışla aralıyor.

300 bin m2'lik devasa alanıyla bataklıktan modern bir cennet bahçesine dönüşen Sincan Park, şehrin marka değerini yükselterek başkente ayrı bir değer katıyor.

Sincan Park 2-1

AÇILIŞI MANGA YAPACAK

Açılış etkinlikleri, çocuklar için özel olarak düzenlenen animasyonlar ve etkinliklerle başlayacak. Akşam saatlerinde ise ünlü müzik grubu Manga'nın sahne alacağı konserle Sincanlılar, doyasıya eğlencenin tadını çıkaracak.

Ayrıca, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı boyunca devam edecek etkinliklerle Sincan Park ziyaretçilerini ağırlayacak.

Sincan Park 1-1

'2. Paydaş Çalıştayı'nda Ankara'nın geleceği konuşuldu '2. Paydaş Çalıştayı'nda Ankara'nın geleceği konuşuldu

Sincan Park, sadece Sincanlılar için değil, tüm Ankara halkı için keyifli ve dinlendirici bir mekan olma özelliği taşıyor. Park, 300 bin m2'lik geniş alanı ve içinde barındırdığı çeşitli faaliyet noktalarıyla çevreci aydınlatma ve sulama sistemleri sayesinde sürdürülebilirliğe de katkı sağlıyor.

Gençlerin büyük bir heyecanla beklediği konserin yanı sıra, gün boyunca çeşitli etkinliklerle dolu bir program ziyaretçileri bekliyor olacak. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, tüm Ankaralıları bu dönüşüm hikayesine tanıklık etmeye davet ediyor.

HABER: ÖYKÜ KARABACAK