Ankara İli Muhtarlar Derneği tarafından Sincan’da Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. 

 Ankara İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Pehlivan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, AK Parti Sincan İlçe Başkanı Mustafa Özcan, MHP Sincan İlçe Başkanı Oğuz Nihat Alkan, Sincan Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Gülüm, önceki dönem Sincan Belediyesi Meclis Üyesi Turgay Civelek ve Sincan’daki mahalle muhtarları katılım sağladı.  

Mamak’ta şarkılar SMA’lı Aren Bebek için söylendi Mamak’ta şarkılar SMA’lı Aren Bebek için söylendi

Sincan’a Hizmet Veren Önderler Ankara İli Muhtarlar Derneği Toplantısı’nda Bir Araya Geldi 

Toplantıda, Başkan Ercan öncülüğünde Sincan için büyük özveriyle çalışan ilçe başkanları ve muhtarlar istişarelerde bulunarak görüş ve fikirlerini sundular. 

Toplantıda konuşan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan’ın gelişimini devam ettirmek adına muhtarlarla beraber işbirliği ve uyum içerisinde çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. 

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan konuya dair yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 

“İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Özcan, MHP İlçe Başkanımız Sayın Oğuz Nihat Alkan, Sincan Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Sayın Prof. Dr. Mehmet Gülüm ve önceki dönem Meclis Üyemiz Sayın Turgay Civelek ile birlikte Ankara İli Muhtarlar Derneği Tanışma ve Değerlendirme Toplantısına katıldık.  

Dernek Başkanı Sayın Mehmet Pehlivan ve yönetimi ile gece gündüz demeden büyük bir özveriyle mahallelerine hizmet eden değerli muhtarlarımıza yeni dönemde üstün başarılar diliyorum. İş birliği ve uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” 

HABER: Gizem Tuğçe BAYHAN