Ankara’da Sincan Belediyesinin hizmete kazandırdığı “Sincan Park”, hafta sonu yapılan konser ve etkinliklerde 500 bin kişiyi misafir etti.

300 bin metrekarelik alanda gösterişli bir törenle kapılarını misafirlerine açan Sincan Park, 18-19 Mayıs’ta 500 bin kişiyi konuk etti. Vatandaşlar Sincan Park’ta iki gün boyunca dilediği gibi eğlenirken, Manga grubunun konseri de çok beğenildi.

Kahramankazan Gücü Spor U18 A Ligine Yükseldi! Başkan Çırpanoğlu'ndan Büyük Jest Kahramankazan Gücü Spor U18 A Ligine Yükseldi! Başkan Çırpanoğlu'ndan Büyük Jest

Sincan Park Hafta Sonu 500 Bin Kişiyi Misafir Etti 2

Akıllı sulama ve aydınlatma sistemleriyle donatılan Sincan Park, çocuklara yönelik devasa oyun parkıyla da dikkatleri üstüne çekti. Şişme oyun parkının kurulduğu alanda çocuklar, animasyon gösterileri, palyaçolar, oyunlar ve yarışmalarla ve eğlenceli anlar yaşadı. Bando ekibi de gösteri icra ederken, çeşitli çizgi film karakterlerini karşısında gören minikler fotoğraf çektirmeyi de unutmadı.

Sincan Park Hafta Sonu 500 Bin Kişiyi Misafir Etti 3

Basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş yolları ile büyük beğeni toplayan Sincan Park’ta konuklar için 2 gün boyunca ücretsiz ikramlar servis edildi. Açılan stantlarda macun, mısır ve pamuk şeker dağıtıldı. Vatandaşlar, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a da gerçekleştirdiği eser dolayısıyla teşekkür etti.

İHA