Sincan Belediyesi, aşırı sıcaklardan bunalan Sincanlı vatandaşların, akşam saatlerinde bir nebze de olsa keyifli vakit geçirmeleri adına Mahalle Şenlikleri düzenliyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sosyal alanda hayata geçirdiği projelere hız veren Sincan Belediyesi, özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği Mahalle Şenlikleri düzenliyor.

Sincan Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle Şenlikleri, yarın (19 Ağustos 2023 Cumartesi) Mevlana Mahallesi Pazar Alanı’nda düzenlenecek. Sincanlı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Mahalle Şenlikleri, saat 18.00 ila 22.30 arasında faaliyet gösteriyor.

Sincanlı vatandaşların heyecanla beklediği Mahalle Şenlikleri’nde, pamuk şeker ve mısır ikramı yapılıyor. Çocuklara yönelik yüz boyama, animasyon ve yarışmanın düzenlendiği Mahalle Şenlikleri’ne tüm Sincanlı vatandaşlar davet edildi.

Sincan’da Vekiller ve Başkanlar’dan yeşil sahada dostluk maçı Sincan’da Vekiller ve Başkanlar’dan yeşil sahada dostluk maçı

Sincan Belediyesi, resmi sosyal medya hesabından Mahalle Şenlikleri kapsamında paylaşımda bulundu. Paylaşımda, “Çocuklar, bol oyunlu çok şenlikli bir yaz akşamına hazır mısınız? Yarın Mahalle Şenliğimiz Mevlana Mahallesi'nde. Hepinizi bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA