U-15 Takımı ligin bitimine 4 hafta kala büyük bir başarı göstererek Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. U-17 futbol takımı ise play-off’ta oynayacak.

Sincan Belediyespor’un genç yetenekleri zirveyi kimseye bırakmıyor. U-11, U-12, U-13, U-15, U-16 ve U-18 takımları 2022-2023 sezonunu şampiyon olarak kapatarak başarılarla dolu bir sezonu geride bıraktı. Türkiye şampiyonalarında final ve 2. tura kalarak Sincan’ı en iyi şekilde temsil eden gençler ödüle layık görüldü. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından düzenlenen ödül törenine; Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu Bülent Şen ve Alt Yapı Antrenörleri Serkan Zararsız ve Yusuf Güler katılarak kulüp adına plaketleri aldı.

Sincan Belediyespor Sahada Fırtına Gibi Esiyor U-15 Takımı Türkiye Şampiyonasına Katılacak (2)

YEŞİL SAHALARDA FIRTINA GİBİ ESİYORLAR

Ankara'ya En Yakın Kamp Alanları: Doğayla Kucaklaşmanın En Kolay Yolu Ankara'ya En Yakın Kamp Alanları: Doğayla Kucaklaşmanın En Kolay Yolu

Gençler 2023-2024 sezonunda da başarıdan başarıya koşuyor. U-15 takımı ligin bitimine 4 hafta kala profesyonel takımlarla mücadele ettiği karşılaşmalar sonrası elde ettiği galibiyetlerle Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanarak büyük bir gurur yaşattı. U-17 futbol takımı ise nefes kesen karşılaşmaların ardından play-off grubuna yükseldi.

Sporcular, desteklerini esirgemeyen Sincan Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Tarman ve Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a teşekkür etti.