İlk filmi 2013 yılında izleyicilerle buluşan Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me) ikinci filmiyle de çok sevildi. 

Sinemaseverler Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) filmi hakkındaki tüm detaylara hakim olmak istiyor. 

Peki Sihirbazlar Çetesi 2 filmi konusu ve oyuncuları kimler? Sihirbazlar Çetesi 2 nereden izlenir? İşte detaylar...

SİHİRBAZLAR ÇETESİ 2 FİLMİ KONUSU

Bir yıl önce gerçekleştirdikleri Robin Hood tarzı gösteriyle toplumun ilgisini çeken ve FBI'ı zor durumda bırakan çete, geri dönüş gösterisiyle kaçışın kolay olmadığını kanıtlıyor. FBI özel ajanı Dylan Rhodes'un (Mark Ruffalo) yardımıyla J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) ve yeni üye Lula (Lizzy Caplan) adlı sihirbazlar, planladıkları gösterileri yaparken ahlaksız Owen Case'i (Ben Lamb) ifşa etmeyi umuyorlar.

Ancak planları ters gidiyor ve Dylan'ın bu sihirbazlar çetesine dahli gün ışığına çıkıyor. Beşli, birlikte kaçmak zorunda kalıyor. Özgürlüklerini ve itibarlarını geri kazanmak isteyen sihirbazlar, eski iş ortağı Owen Case tarafından soyulan zengin ve gizemli Walter Mabry (Daniel Radcliffe) ile karşılaşıyorlar. Mabry, çalınan son derece güçlü bir bilgisayar çipini geri almak için grubu zorluyor. Sihirbazlar, kariyerlerinin en zorlu soygununa hazırlanırken kendilerini vicdansız iş adamı Arthur Tressler (Michael Caine) ve profesyonel dedektif Thaddeus Bradley (Morgan Freeman) ile karşı karşıya buluyorlar. Sihirbazlar, onları bekleyen son sürprizin farkında değiller.

Sihirbazlar Cetesi 2

SİHİRBAZLAR ÇETESİ 2 FİLMİ OYUNCULARI

Jesse Eisenberg,J. Daniel "Danny" Atlas

Mark Ruffalo,Dylan Rhodes

Woody Harrelson,Merritt McKinney

Dave Franco,Jack Wilder

Daniel Radcliffe,Walter Mabry

Lizzy Caplan,Lula

Jay Chou,Li

Jet Lee'nin Romeo Ölmeli filmi ne zaman ve nerede çekildi? Romeo Ölmeli filminin konusu ve oyuncuları Jet Lee'nin Romeo Ölmeli filmi ne zaman ve nerede çekildi? Romeo Ölmeli filminin konusu ve oyuncuları

Sanaa Lathan,Natalie Austin

Michael Caine,Arthur Tressler

Morgan Freeman,Thaddeus Bradley

Henry Lloyd-Hughes,Allen Scott-Frank

Zach Gerard, Hannes Pike

Alberto Calvet Gonzalez, Hannes'ın bilim adamı.

David Mansfield,Gece Kulübü Sahibi & DJ

David Warshofsky,Cowan

SİHİRBAZLAR ÇETESİ 2 FİLMİ NEREDEN İZLENİR?

Sihirbazlar Çetesi 2 filmi, dünyaca ünlü dizi ve film izleme platformu Netflix'ten Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle yasal olarak izlenebiliyor.