Sigortası Bilgilendirme Semineri düzenlenecek

Bu haber 14 Nisan 2020 saat 12:00 'de eklendi.

Polatlı Ticaret Odası yayınladığı bildiride, TOBB ve Halk Sigorta işbirliğinde 16 Nisan 2020 Perşembe saat 14:00’te düzenlenecek “Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Bilgilendirme Webinarı”na belirtilen tarihte ilgili linkten katılım olacağını duyurdu.

 Yapılacak olan Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Bilgilendirme Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden) 16 Nisan 2020 Perşembe – Saat: 14:00 gerçekleşecek.

TOPLANTI KATILIM ADRESİ   https://zoom.us/j/317264932?pwd=a1hGaDdmMkkwTEFVczNwYlhsWTFFUT09 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ev sahipliğinde Halk Sigorta – Ticari Alacak Sigortası Direktörü Ali Sertaç Canal’ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan seminerde “Güncellenen Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası” sistemi anlatılacak olup, seminer sonunda KOBİ’lerin konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

 Toplantıya, https://zoom.us/j/317264932?pwd=a1hGaDdmMkkwTEFVczNwYlhsWTFFUT09  
linkinden katılabilirsiniz. Tüm üyelere katılım ücretsizdir. KOBİ’lere Yönelik Devlet Destekli Ticari ALACAK SİGORTASI SİSTEMİ NEDİR?
Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası; KOBİ’lerin alacaklarını garanti altına alan, KOBİ’lerin alacaklarını tahsil edememeleri durumunda, alacaklarının önemli bir kısmını Devlet Destekli Alacak Sigortası Havuzu tarafından karşılayan bir sigorta sistemidir. Bu sistem ile herhangi bir teminata bağlanmamış vadeli satışlarından doğan borcun ödenmeme riski teminat altına alınmaktadır.
KOBİ’lere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Sistemi’nden kimler faydalanabilir?
Yıllık toplam cirosu 125 milyon TL’ye kadar olan tüm sektörlerdeki işletmeler kapsam dâhilindedir.
ALACAK SİGORTASININ FAYDALARI NELERDİR?

KOBİ’yi ticari borçların ödenmeme riskine karşı korur. Ticari faaliyetlerinizde riskleri en güvenilir şekilde yönetmenizi sağlar. Vadeli satış sonrasında belirlenen tarihte ödenmeyen alacakların KOBİ’yi sıkıntıya sokmasını ve nakit akışlarını bozmasını önler. Firmaların ileriye dönük mali planlarında aksamaları ortadan kaldırır.

İletişim: [email protected], 0312 218 24 31

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.