Nesli tükenme tehlikesi altında olan su samuru 9 yıl sonra yeniden görüntülendi Nesli tükenme tehlikesi altında olan su samuru 9 yıl sonra yeniden görüntülendi

Emine Erdoğan öncülüğünde başlatılan "Sıfır Atık" projesi, Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) tarafından ödüle layık görüldü. Ödül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan adına Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki tarafından alınacak. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan öncülüğünde başlatılan “Sıfır Atık” projesi, Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) tarafından ödüle layık görüldü. Ödül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan adına Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki tarafından alınacak. Ödül töreni, Türkiye saati ile 12.00'de başlayacak ve 15 Mayıs’ta Portekiz’in Braga şehrinde bulunan Forum, Braga Konferans Salonunda gerçekleştirilecek. 

Bakan Özhaseki, törende yapacağı konuşmada “Sıfır Atık” başta olmak üzere iklim krizi, millet bahçeleri, Türkiye Karbon Piyasası Geliştirme Projesi gibi konularda yapılan çalışmaları da anlatacak. 

İHA