Siber Turnagöl'ün lokantası nerede? Bir zamanların ünlü şarkıcısı Sibel Turnagöl nerede restoran açtı?

Soruşturma başlatılan fenomen Özlem Öz sessizliğini bozdu! Takipçilerine sitem etti Soruşturma başlatılan fenomen Özlem Öz sessizliğini bozdu! Takipçilerine sitem etti

Sibel Turnagöl'ün Yeni Rolü: Hem Patron Hem Garson

Bir dönemin tanınmış oyuncularından Sibel Turnagöl, Maslak'taki Atatürk Oto Sanayi Sitesi'nde yeni bir restoran açarak girişimci kimliğini öne çıkardı. 'Maslak Sofra' ismini verdiği mekânında, Turnagöl sipariş alıyor, masa topluyor ve yemekleri kendi elleriyle servis ediyor.

Büyük Şöhretten Restorana Uzanan Yol

2012 yılında Mehmet Çelik ile evlendikten sonra şöhret dünyasından uzaklaşan Turnagöl, eşine ait Çiftkurtlar Otomotiv'in Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi'ndeki binasının giriş katında bu restoranı açtı. Mekân, özellikle sanayi sitesinde çalışanlara hizmet veriyor.

Restoranda Bir Gün

Sibel Turnagöl, Maslak Sofra'da her gün yoğun bir tempoda çalışıyor. Oyunculuk kariyerinden sonra bu yeni rolünde, bazen ocağın başına geçip yemek pişiriyor, bazen de sipariş alıp servis yapıyor. Restoran işletmeciliğindeki bu aktif rolüyle müşterilerinden büyük takdir topluyor.

Sibel Turnagöl'ün bu yeni girişimi, onun işine olan tutkusunu ve farklı rollerde de başarılı olabileceğini gösteriyor. Müşterilerine doğrudan hizmet vererek, samimi bir atmosfer yaratmayı başaran Turnagöl, restoran işletmeciliğinde de adından söz ettiriyor.