Ankara'da bulunan Sevgi ve İyilik Derneği'nde Ramazan ayı boyunca her gün bir hayırsever tarafından iftar yemeği programı düzenleniyor.

Ramazan ayı boyunca her gün gün düzenlenen iftar yemeğine katılım ise her gün oldukça yoğun geçiyor. Mamaklıları bir araya getiren Sevgi ve İyilik Derneği'ne her gün bir hayırsever sponsor olarak vatandaşların bu maneviyatı yüksek günlerde birlikte ve mutluluk içerisinde iftarını açmasına vesile oluyor.

Sevgi Ve Iyilik Der

CHP MAMAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI 'HAYIRSEVER' OLDU

Sevgi ve İyilik Derneği'nin düzenlendiği iftar programının, geçtiğimiz Cuma gününün hayırseveri CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Veli Gündüz Şahin oldu.

Ankara Gölbaşı'nda 23 Nisan coşkusu Ankara Gölbaşı'nda 23 Nisan coşkusu

İftar Programına; CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Veli Gündüz Şahin Sevgi ve İyilik Derneği Başkanı Ahmet Bektaş CHP Mamak Belediye Meclis üyeleri ve adayları, Türkmen aileleri çocukları ile birlikte yoğun bir katılım gerçekleşti.

Sevgi ve İyilik Derneği Kurucu Başkanı ve Mansur Yavaş Mamak Gönüllüleri SKM Ahmet Bektaş, yaptığı teşekkür konuşmasında şunları dile getirdi:

"Sevgi ve İyilik Derneği olarak Ramazan ayı boyunca her gün bir hayırseverimizin destekleri ile iftar yemeği veriyoruz. Bugünkü iftar yemeği CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Veli Gündüz Şahin tarafından verilmiştir.

CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Veli Gündüz Şahin ve ekibine, Türkmen ailelerimize, Sevgi ve İyilik Derneği Yönetimi ve üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum." 

Sevgi Ve Iyilik Derneği

"MAMAK BELEDİYESİ'Nİ CHP'YE HEP BİRLİKTE KAZANDIRACAĞIZ"

CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Veli Gündüz Şahin ise iftar programında şunları kaydetti:

"Ramazan Ayı’nın rahmetinden ve bereketinden nasiplenmeyi temenni ediyor; Ramazan’ın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yerel seçimlerin Mamak ilçemize ve tüm ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah Mamak Belediyesi'ni Cumhuriyet Halk Parti'mize hep birlikte kazandıracağız. Sevgi ve İyilik Derneği'ne emeklerinden dolayı teşekkür ederim."

Sevgi Ve Iyilik Derneği2

HABER: SEDEF HIZLI