Seul Dünya Kupası 3 Bant bilardo şampiyonası canlı yayın! Seul bilardo maçları YouTube canlı yayını takip edin. Turnuva 6 Kasım ile 11 Kasım tarihinde Güney Kore’nin Seul şehrinde oynanıyor.

Carlos Carvalhal Hangi Takımları Çalıştırdı? Carlos Carvalhal Teknik Direktörlük Kariyeri ve Başarıları Carlos Carvalhal Hangi Takımları Çalıştırdı? Carlos Carvalhal Teknik Direktörlük Kariyeri ve Başarıları

Seul Dünya Kupası 3 Bant bilardo şampiyonası canlı yayın

Turnuva, 6 Kasım'da eleme turları ile başlayacak. Eleme turlarını geçen 14 oyuncu, 7 Kasım'da başlayan ana tabloda mücadele edecek.

Dünya Kupası 3 Bant Bilardo Turnuvası Yaklaşıyor

Kore Bilardo Federasyonu tarafından organize edilen Dünya Kupası 3 Bant Bilardo turnuvası, bilardo severler için heyecan verici bir etkinlik olacak. 2023 yılının Kasım ayında, 6'sından 12'sine kadar Güney Kore'de gerçekleşecek bu önemli etkinlik, dünyanın dört bir yanından gelen bilardo ustalarını bir araya getirecek.

seul-3bant-bilardo-dunya-sampiyonasi

Turnuva Detayları

Disiplin olarak 3 bant bilardonun oynanacağı turnuva, katılımcıların beceri ve stratejilerini sergileyecekleri bir platform sunuyor. Şu an için kayıtlar açık olmasa da, turnuvaya katılımın yoğun olması bekleniyor.

Oyuncular ve Maç Formatı

Turnuvanın maç formatı ve oyuncu listesi henüz açıklanmadı. Ancak, dünya çapında tanınan bilardo oyuncularının katılımıyla, rekabetin yüksek seviyede olacağına şüphe yok. Katılımcıların ülkeler arası prestij mücadelesine sahne olacak bu turnuva, bilardo sporunun inceliklerini ve heyecanını gözler önüne serecek.

Etkinlik Takvimi ve Yer Bilgisi

Etkinlik, Güney Kore'de gerçekleşecek ve tam olarak hangi şehirde veya mekanda yapılacağı bilgisi henüz paylaşılmamış. Tarihler ise 6 Kasım 2023'te başlayıp, 12 Kasım 2023'te sona erecek şekilde planlanmış.