Yeşilvadi ve Yeşilkent'te yıllardır devam eden kanalizasyon sorununa çözüm bulunması talep eden mahalle sakinleri, sağlıklı yaşam şartlarına kavuşmak için çaba harcıyor.

Seslerini Yavaş’a Duyurmaya Çalıştılar! Yeşil Vadi Ve Yeşil Kent Sakinleri Kanalizasyon Taleplerini Iletti (3)

Yanağından makas alan şahsı tüfekle vuran sanık hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istendi Yanağından makas alan şahsı tüfekle vuran sanık hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istendi

SAĞLIK VE YAŞAM ŞARTLARI AÇISINDAN SIKINTI YAŞANMAKTA

Yeşilvadi ve Yeşilkent, Polatlı şehir merkezi ile Eski Polatlı mahallesi arasında yer alıyor. Bu bölgelerde ikamet eden vatandaşlar, yıllardır var olan kanalizasyon sorununa çözüm bulunmamasından dolayı sağlık ve yaşam şartları açısından sıkıntı yaşamakta. Evlerden akan pis suların çevreye yayılması ve oluşan kötü koku, mahalle sakinlerini olumsuz etkilemekte.

Seslerini Yavaş’a Duyurmaya Çalıştılar! Yeşil Vadi Ve Yeşil Kent Sakinleri Kanalizasyon Taleplerini Iletti (1)-1

"YEŞİLVADİ VE YEŞİLKENT'E KANALİZASYON İSTİYORUZ”

Mahalle sakinleri, sorunlarını çözmek ve dikkat çekmek amacıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Polatlı ziyaretinde bir pankart hazırlayarak taleplerini iletti. Pankartta "Yeşilvadi ve Yeşilkent'e kanalizasyon istiyoruz" ifadesi yer aldı. Yeşil Vadi ve Yeşil Kent sakinleri, sorunlarının çözümü için yetkililerden yardım talep ediyor ve sağlıklı yaşam şartlarına kavuşmayı arzuluyorlar.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ