Şereflikoçhisar Belediyesi, çalışanlarının yaşam standartlarını yükseltmek ve motivasyonlarını artırmak amacıyla Tüm Bel-Sen ile önemli bir sosyal denge tazminatı sözleşmesine imza attı. Belediye Başkanı Mustafa Koçak'ın önderliğinde gerçekleşen imza töreniyle memurların sosyal ve mali haklarında önemli iyileştirmeler yapıldı.

Başkan Koçak: "Çalışanlarımızın Refahı Önceliğimizdir"

Belediye Başkanı Mustafa Koçak, imza töreninde yaptığı açıklamada, memurların belediyenin en değerli varlıkları olduğunu vurgulayarak, "Sosyal denge tazminatı sözleşmesi ile çalışanlarımızın sosyal ve ekonomik haklarını daha da iyileştirmeyi hedefledik. Onların refahı ve mutluluğu bizim için her zaman önceliklidir. Bu sözleşme, Şereflikoçhisar Belediyesi ailesi olarak birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeye katkı sağlayacaktır" dedi.

Tüm Bel-Sen: "Haklı Mücadelemizin Karşılığını Aldık"

Tüm Bel-Sen Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Sabri Kılınç ise, sözleşmenin memurların haklı mücadelesinin bir sonucu olduğunu ifade ederek, "Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Koçak'a ve belediye yönetimine, çalışanların taleplerine gösterdikleri duyarlılık için teşekkür ediyoruz. Bu sözleşme, tüm memur arkadaşlarımız için hayırlı olsun. Şereflikoçhisar Belediyesi'nde huzur ve güven ortamını sağlamak için ilmek ilmek çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Başkan Yıldızkaya ve Cumhur İttifakı adayı Levent Çağlancı, seçimden sonra ilk kez bir araya geldi Başkan Yıldızkaya ve Cumhur İttifakı adayı Levent Çağlancı, seçimden sonra ilk kez bir araya geldi

İmza Töreni Coşkulu Atmosferde Gerçekleşti

İmza törenine Tüm Bel-Sen MYK Basın Yayın ve Eğitim Sekreteri Mehmet Arslan, Tüm Bel-Sen 2 Nolu Şube Mali Sekreteri Ali İhsan Karaaslan ve sendika ilçe temsilcisi Leyla Doğan da katıldı. Coşkulu bir atmosferde gerçekleşen törende, taraflar karşılıklı iyi niyetlerini teyit ederek, Şereflikoçhisar Belediyesi'nin daha da gelişmesi ve çalışanların memnuniyetinin artması için birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirttiler.

Kaynak: Haber Merkezi