Şimdilerde sosyal medya hesaplarından açtığı canlı yayınlar ile gündeme gelerek adından söz ettiren Serdar Ortaç yaptığı açıklama ile hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor.

53 yaşındaki ünlü popçu Serdar Ortaç bu sefer ise açtığı canlı yayındaki açıklamaları ile hayranlarını şaşırtarak hayatıyla ilgili aldığı yeni kararlardan bahsetti.

Sosyal medya çalkalandı: Selim Selimoğlu eşi Bengü'yü takipten çıktı! Sosyal medya çalkalandı: Selim Selimoğlu eşi Bengü'yü takipten çıktı!

Ünlü popçu Orta, bu yaz son turnesini yaptığını açıklayarak, müziği bırakacağını ve köye yerleşip namaza başlayacağını açıkladı.

NAMAZA BAŞLAYACAĞIM

Ortaç açtığı canlı yayında şu ifadelere yer verdi; "Namaza başlayacağım ama zamanı değil. 60'larda başlayacağım. Şimdi namaz kıl, akşam sahneye çık, içki versinler. Ne işe yaradı? Sevap mı yapıyorum günah mı? Beni bu hayatta en çok ne mutlu eder? Beni hiçbir şey mutlu etmez. En ivedi şekilde Allah'ın rahmeti beni mutlu eder.”

ESKİ ZÜPPE HALLERİME Mİ DÖNEYİM

“Köye yerleşeceğim, bu veda turnem. 60 ili gezeceğim, bitirip emekli olacağım. Kesin karar verdim, 2024'te yokum, bırakıyorum. Olgunluğumun doruğundayım, eski züppe hallerime mi döneyim?”