Sen Türkülerini Söyle Songül Kalaç kimdir? Songül Kalaç kaç yaşında? Songül Kalaç aslen nereli? Songül Kalaç ne tür müzik söylüyor?  Songül Kalaç kimdir nerelidir? Songül Kalaç ne mezunu? Songül Kalaç evli mi? Sen Türkülerini Söyle Songül Kalaç'ın hayatı merak ediliyor. Sizlere Sen Türkülerini Söyle Songül Kalaç'ın hayatını araştırdık...

Salı akşamı TRT 1'de yayınlanan Sen Türkülerini Söyle programında birbirinden değerli 5 jüri yer alıyor. Jüri üyelerinin isimleri şöyle: Öykü Gürman, Emre Yücelen, İsmail Altunsaray, Aysun Gültekin ve Cengiz Özkan.

Aşk ve Umut dizisi Melis kimdir gerçek adı ne? Melis Girşen kimdir kaç yaşında oynadığı diziler? Aşk ve Umut dizisi Melis kimdir gerçek adı ne? Melis Girşen kimdir kaç yaşında oynadığı diziler?

Sen Türkülerini Söyle Songül Kalaç kimdir?

Songül Kalaç, Aslen Hakkari Yüksekovalı olan 25 yaşındaki Songül Kalaç, müzik öğretmenliği yapıyor. Kalaç daha önce de YouTube üzerinden “Eman Eman”, “Weşiya” ve “Dê Bav” isimli şarkıları seslendirmişti. Songül Kalaç jüri üyelerinden aldığı puanlarla hak ettiği şekilde süper finale yükseldi.