Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona bomba gibi başladı. Birbirinden yetenekli yarışmacılarının yer aldığı programda Samet Çağlar muhteşem bir performans sergileyerek ‘’Adana Yollarında’’ türküsünü seslendirdi. Peki, Sen Türkülerini Söyle Samet Çağlar kimdir kaç yaşında evli mi? Samet Çağlar aslen nereli?

SEN TÜRKÜLERİNİ SÖYLE SAMET ÇAĞLAR KİMDİR?

Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona başladı. Programda birbirinden yetenekli toplamda 16 yarışmacı yer almaktadır.

TRT 1 ekranlarında yayımlanan, sunuculuğunu sanatçı Turgay Başyayla'nın yaptığı "Sen Türkülerini Söyle" yarışma programının jürileri ise Aysun Gültekin, Emre Yücelen, Öykü Gürman, İsmail Altunsaray ve Cengiz Özkan’dır.

Sen Türkülerini Söyle yarışmacıları gecenin birincisi olmak ve "süper final"de yarışmaya hak kazanabilmek için etkileyici performanslar sergilemektedirler.

Nisa Bölükbaşı'nın nişanlısı Yiğit İnandı nereli, ne iş yapıyor? Yiğit İnandı kimdir kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı'nın nişanlısı Yiğit İnandı nereli, ne iş yapıyor? Yiğit İnandı kimdir kaç yaşında?

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Samet Çağlar, ‘’Adana Yollarında’’ türküsünü seslendirdi.

Samet Çağlar bağlama ustasıdır. Samet Çağlar, iki defa konservatuvar bölümünü kazanmıştır fakat ailesi müzisyen olmasını istemediği için konservatuvara gidememiştir.

SAMET ÇAĞLAR KAÇ YAŞINDA EVLİ Mİ?

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Samet Çağlar, yarışmaya kendi bağlamasıyla katıldı. Çağlar 24 yaşındadır.

SAMET ÇAĞLAR ASLEN NERELİ?

Ayrıntılar gelecek…

Editör: Büşra Çinkaya