Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona bomba gibi başladı. Birbirinden yetenekli yarışmacılarının yer aldığı programda Özkan Yolcu muhteşem bir performans sergileyerek ‘’Yine Haber Gelmiş Dostun Elinden’’ türküsünü seslendirdi. Peki, Sen Türkülerini Söyle Özkan Yolcu kimdir kaç yaşında evli mi? Özkan Yolcu aslen nereli?

SEN TÜRKÜLERİNİ SÖYLE ÖZKAN YOLCU KİMDİR?

Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona başladı. Programda birbirinden yetenekli toplamda 16 yarışmacı yer almaktadır.

TRT 1 ekranlarında yayımlanan, sunuculuğunu sanatçı Turgay Başyayla'nın yaptığı "Sen Türkülerini Söyle" yarışma programının jürileri ise Aysun Gültekin, Emre Yücelen, Öykü Gürman, İsmail Altunsaray ve Cengiz Özkan’dır.

Sen Türkülerini Söyle yarışmacıları gecenin birincisi olmak ve "süper final"de yarışmaya hak kazanabilmek için etkileyici performanslar sergilemektedirler.

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Özkan Yolcu, söz bestesi Neşat Ertaş’a ait olan ’Yine Haber Gelmiş Dostun Elinden’’ türküsünü hem çaldı hem seslendirdi.

Özkan Yolcu, İzmir'de yaşamaktadır. 

ÖZKAN YOLCU KAÇ YAŞINDA EVLİ Mİ?

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Özkan Yolcu, 23 yaşındadır.

ÖZKAN YOLCU ASLEN NERELİ?

Sen Türkülerini Söyle yarışmacısı Özkan Yolcu, aslen Kırşehirlidir.

Selçuk Şirin Eşi Kimdir? Selçuk Şirin kaç yaşında nereli? Selçuk Şirin Eşi Kimdir? Selçuk Şirin kaç yaşında nereli?

Ayrıntılar gelecek…

Editör: Büşra Çinkaya