Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona bomba gibi başladı. Birbirinden yetenekli yarışmacılarının yer aldığı programda Gözde Apaydın muhteşem bir performans sergileyerek Siyah Perçemini Yar Dökmüş Yüzüne türküsünü seslendirdi. Peki, Sen Türkülerini Söyle Gözde Apaydın kimdir kaç yaşında evli mi? Gözde Apaydın aslen nereli?

SEN TÜRKÜLERİNİ SÖYLE GÖZDE APAYDIN KİMDİR?

Gözde Apaydın, 1994 yılında Ardahan'ın Hanak ilçesinde doğmuştur. 2024 yılı itibarıyla 30 yaşındadır. Eğitim hayatına Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda devam etmiş ve aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlamıştır.

Trt 1 ekranlarının sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle yeni sezona başladı. Programda birbirinden yetenekli toplamda 16 yarışmacı yer almaktadır.

Ömer Çelik'in kaç çocuğu var? Ömer Çelik aslen nereli? Ömer Çelik'in kaç çocuğu var? Ömer Çelik aslen nereli?

TRT 1 ekranlarında yayımlanan, sunuculuğunu sanatçı Turgay Başyayla'nın yaptığı "Sen Türkülerini Söyle" yarışma programının jürileri ise Aysun Gültekin, Emre Yücelen, Öykü Gürman, İsmail Altunsaray ve Cengiz Özkan’dır.

Sen Türkülerini Söyle yarışmacıları gecenin birincisi olmak ve "süper final"de yarışmaya hak kazanabilmek için etkileyici performanslar sergilemektedirler.

GÖZDE APAYDIN KAÇ YAŞINDA EVLİ Mİ?

Gözde Apaydın'ın evli olup olmadığı ile ilgili bilgi bulunmamaktadır.

GÖZDE APAYDIN ASLEN NERELİ?

Gözde Apaydın aslen Ardahan Hanaklı'dır.

Editör: Büşra Çinkaya