Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Belediye Meclisi ve CHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Selami Ovacık,14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Varlık sebebimiz annelerimiz

Varlık sebebimizin annelerimiz olduğuna değinen Ovacık,"Evlatlarının geleceği için en doğru kararı anneler verecektir. 14 Mayıs Demokrasi Bayramı mutfağın çilesini, evlatlarının yaşam zorluklarını gören annelerimizin kararıyla olacaktır."İfadelerini kullandı.

Ankara Polatlı’da bugün su kesintisi yaşanacak mı, Polatlı’da hangi mahallelerde planlı su kesintisi yaşanacak? Ankara Polatlı’da bugün su kesintisi yaşanacak mı, Polatlı’da hangi mahallelerde planlı su kesintisi yaşanacak?

"Bir gün değil tüm ümür"
Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Belediye Meclisi ve CHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Selami Ovacık, varlık sebebimiz, kulağımıza fısıldanan ilk sesin sahibi, sevginin ve merhametin kaynağı olarak ifade ettiği annelerin Anneler Günü’nü yayımladığı mesajla kutladı. Anne sevgisinin hiçbir şeye benzemediğini ifade eden Ovacık, ‘’ İlk öğretmenimiz, yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, büyük destekçimiz ve yaşamdaki en önemli hazinemiz olan analarımız, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır. Annelerimize karşı olan gönül borcumuzu her ne yapsak ödeyemeyiz. Tüm kalpler anneler için, bir gün değil bir ömür... Bitmek bilmeyen sabrın, affediciliğin, hoşgörünün, fedakârlığın, sevgi ve saygının, şefkat ve merhametin; hayata dair tüm eşsiz ve yüce duyguların timsali sevgili annelerimize verdiğimiz değer, bir ömür boyu olsun dileklerimle, başta şehit annelerimiz olmak üzere, kıymetli annem ve kıymetli eşim ile birlikte tüm annelerin,  Anne olma mutluluğunu ve onurunu yaşayan ayaklarının altında cennet müjdelenmiş annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete uğurladığımız anneleri saygıyla, rahmetle anıyorum.” dedi.

HABER:ARDA ÖZDEN