Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un yeni listesinde yer almayan Selahattin Baki, Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu.

O DA BİR AĞABEY-KARDEŞ REFLEKSİYDİ

Filenin Efeleri Milletler Ligi'nde sonuncu oldu! Cedric Enard yolcu Filenin Efeleri Milletler Ligi'nde sonuncu oldu! Cedric Enard yolcu

Selahattin Baki, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "6 sene burada çoğumuz yıprandık, elimizden geleni yaptık. Böyle bir 6 yıldan sonra hatta totalde de 10 yıldan sonra mutlaka yeni yüzlerin olması gerekiyordu. Başkanımızla bu konuda konuştuk, aramızda kötü bir kan, kötü bir enerji yok. Geçen pazar günü bir tatsızlık yaşadık o da bir ağabey-kardeş refleksiydi çünkü beni çok uyardı o konularda. Yine de hoş değildi görüntü olarak, keşke böyle bir görüntü vermeseydik. Bunlar geçici pozisyonlar, başkanımız 'İhtiyacım olduğu zaman seni arayacağım' dedi." 

Beni 6 yılda en çok üzen şey... Beni yakından tanıyanlar iyi bilir, kötü travmaları çabuk atlatabilen birisiyim. Babamın vefatında böyle olmuştur, iflas ettik orada da böyle olmuştur. Ancak 3. yılımızdaki Sivas maçını içimden atamıyorum. Çok şey aldı götürdü benden o maç. Sağlığımın bile aynı olmadığını hissettim, hayatımda ilk defa.

Selahattin Baki, Ali Koç Hakkında Konuştu! “Kırgın Olduğum Şeyler Mutlaka Var” (2)

BU KADAR ONUR YAŞATILMIŞ BİR YERDE KIRGINLIKLAR ÇOK ÖNEMLİ OLMAZ

Kırgın olduğum şeyler mutlaka var. 3-4 şey sayabilirim ama saymayacağım. Ben yedek üye olarak girdiğim yönetimde 3. seneden sonra futbol şubesine atandım, basın sözcülüğüne atandım. Bu kadar onur yaşatılmış bir yerde kırgınlıklar çok önemli olmaz.

Yeni arkadaşlara tavsiyem ketum olsunlar. Ben başkanın gözüne girip iyi bir yol yürüdüysem ketumluk burada çok önemli. Birçok yapılan transferde, benim ilişkilerimle yapılan transferlerde başkaları yapmış diye biliniyor. Hem de yıllardır... Fenerbahçe için çalışsınlar.

Editör: Kardelen Çıkmaz