Mansur Yavaş net konuştu: Ya kanuna uyun ya da otobüslerin tamamını bize satın Mansur Yavaş net konuştu: Ya kanuna uyun ya da otobüslerin tamamını bize satın

Geçtiğimiz Cuma günü yaşanılan olayda İstanbul Kağıthane’de gerçekleştirilen bir uyuşturucu operasyonunda girilen evde çıkan silahlı çatışma sonucu şehit olan Polis Hakan Telli’nin intikamı alındı.

Şehit olan polisimiz Hakan Telli’nin ardından büyük bir operasyon başlatıldı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 39 kişinin gözaltına alındığını belirtti.

bş

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesaplarından da yaptığı paylaşımda, ‘’ İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele, Narkotik Suçlarla Mücadele ve Asayiş Şube Müdürlüklerimizin koordinesinde; kahraman polisimiz Hakan Telli'yi şehit eden suç örgütüne yönelik irtibatlı, iltisaklı ve beraber faaliyet gösteren şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik operasyon düzenlendi. Belirlenen 97 adrese yönelik gerçekleştirilen operasyonda 39 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı." Paylaşımında bulundu.