Şehit için Kahramanmaraş'taki törende, yakınları, silah arkadaşları ve vatandaşlar bir araya gelerek gözyaşlarıyla veda etti.

Alman Kimya Devi İflas Ediyor: 300 Çalışanını İşten Çıkartacak Alman Kimya Devi İflas Ediyor: 300 Çalışanını İşten Çıkartacak

DUALAR EŞİLİĞİNDE TOPRAĞA VERİLDİ 

Şehit Horoz'un vasiyeti üzerine, Afrika'da bir su kuyusu açılması kararı alındı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan bu vasiyetin yerine getirilmesi için çalışmalar başlatıldı. Şehit Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz'un naaşı, dualar eşliğinde toprağa verildi. Türk Silahlı Kuvvetleri ve Kahramanmaraşlılar, şehitlerini son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Şehidin yakınları büyük bir üzüntü içindeydi ve helalliğin alınmasının ardından cenaze namazı kılındı. 

TDV SU KUYUSU AÇACAĞINI DUYURDU 

Beş kardeşten biri olan şehit Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz'un naaşı, askerlerin omuzlarında ve dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazını kıldıran İl Müftüsü Abdurrahman Kotan, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın şehidin vasiyeti olan Afrika'da su kuyusu açacağını açıkladı. 

Kaynak: İHA