Türkiye sandık başında. 31 Mart yerel seçimlerinde vatandaşların en çok merak ettiği soruların başında gelen Seçim günü Köfteci Yusuf açık mı? sorusu google arama motorlarında araştırılmakta. Vatandaşların merak ettiği soruların cevaplarını haberimizde araştırdık. Peki, Seçim günü Köfteci Yusuf açık mı? sorusunun cevabı haberimizde. İşte detaylar.... 

Mükremin Gezgin'in sevgilisi kimdir kaç yaşında nereli? Mükremin Gezgin kiminle evleniyor? Mükremin Gezgin'in sevgilisi kimdir kaç yaşında nereli? Mükremin Gezgin kiminle evleniyor?

 Seçim günü Köfteci Yusuf açık mı?

Seçim günü tüm yurt genelinde oy verme işlemi sabah saat 08.00'de başlayacak ve akşam saat 17.00'de sona erecektir. Saat 17.00'den sonra gelen seçmenler ise hiçbir şekilde oy kullanamayacaklardır. YSK tarafından yayımlanan seçim yasakları arasında alışveriş merkezlerine dair bir uygulama bulunmuyor. Alışveriş merkezleri olağan çalışma saatleri arasında hizmet vermeye devam edecekler. 31 Mart tarihi Pazar gününe denk gelmesi nedeniyle Köfteci Yusuf seçimden bağımsız ve tercihe bağlı şekilde hizmet verebilirler. Mahalli İdareler Seçimlerinin yapılacağı 31 Mart Pazar günü marketler açık olacak. Zincir marketler her zamanki saatlerinde açılıp kapanacak.

Seçim Günü

Ayrıca seçim günü saat 06.00'dan gece 24.00'a kadar alkollü içki satışı yasak olacak, bu kuralın dışında kahvehane, kıraathane, internet kafe gibi umumi eğlence yerleri kapalı olacaklar. Eğlence yeri niteliğindeki lokantalarda ise yalnızca yemek servisi yapılacaktır. Seçim günü yerleşim yerlerinde, emniyet ve asayişi korumakla görevli olanlar haricinde kimse silah taşıyamayacaktır. Saat 18.00'den sonra düğünler yapılabilir hale gelecektir.