Adalet Bakan yardımcısı Hurşit Yıldırım kimdir? Hurşit Yıldırım kaç yaşında nereli ve önceki görevleri? Adalet Bakan yardımcısı Hurşit Yıldırım kimdir? Hurşit Yıldırım kaç yaşında nereli ve önceki görevleri?

Gündemde ilk sıralara yerleşen ve arama motorlarında çok kez aratılan, Satellite of Love Filminin başrol oyuncusu kimdir? sorularının cevaplarını sizin için araştırdık. Sizde bu sorunun yanıtını arıyorsanız, bu haber tam size göre. İşte detaylar haberimizin devamında...

Satellite of Love Filminin başrol oyuncusu kimdir?

Satellite of Love Filminin başrol oyuncusu  Zachary Knightondur.

Zachary Knighton, Amerikalı bir aktördür ve 25 Ekim 1978'de doğmuştur. FlashForward adlı dizide yer almaktadır. 2007 senesinde, eski bir korku filmi olan Otostopçu'nun yeniden çekildiği yapımda C. Thomas Howell'in karakterini canlandırmıştır. Başlangıçta, Knighton, Life on a Stick adlı kısa ömürlü televizyon programında Laz Lackerson karakteriyle rol almıştır. Related dizisinde ise Gary karakterini canlandırmıştır. 2002'de, Fransız bir erotik, rahatsız edici kompleks film olan A New Life'ta Anna Mouglalis ile birlikte rol almıştır. It's Always Sunny in Philadelphia adlı dizinin "The Gang Solves the Gas Crisis" başlıklı bölümünde yer almıştır.