TV8’de hafta içi her gün sabah ekranlara gelen Aramızda Kalmasın programına konuk şarkıcı Ebru Polat, yaptığı açıklamalarla yeniden gündem oldu. Polat, programda hayatına dair yaptığı açıklamalar yine dikkatleri üzerine çekti. Kendi hayatına dair örnekler veren ve yaşantısını anlatan ünlü şarkıcı, Yahudiler gibi yaşadığını söyleyerek izleyenleri şok etti. 

Şarkıcı Ebru Polat Yaşantısını Anlattı “Yahudiler Gibi Yaşıyorum”  (2)

Gizem Arıkan'ın Eşi Kim? Gürkan Felamur Kimdir Ne İş Yapar? Gizem Arıkan'ın Eşi Kim? Gürkan Felamur Kimdir Ne İş Yapar?

Programı izleyen izleyiciler sosyal medyadan Polat’ı soru yağmuruna tuttu. İzleyiciler ve sosyal medya kullanıcıları “Ebru Polat Müslüman değil mi?” sorularının yanıtını araken, ünlü şarkıcı maddi konularda Yahudiler gibi yaşamayı tercih ettiğini açıkladı. 

“YAHUDİLER GİBİ YAŞAMAYI SEVİYORUM” 

Polat, programda yaptığı açıklamada, “Ben Yahudiler gibi yaşamayı seviyorum. 100 lira kazandıysam 50 lirasını saklarım yatırım için 25 lirasıyla yardım yaparım, 25 lirasını da kendi lüksüme harcarım. Böyle yaşıyorum” ifadelerini kullandı. 

Şarkıcı Ebru Polat Yaşantısını Anlattı “Yahudiler Gibi Yaşıyorum”  (1)

“BEN ÇOK KAZANIYORUM” 

Ünlü şarkıcı ayrıca sadece şarkıcılık yapmadığı ticaret sektöründe de yer aldığını belirterek, “Ben çok kazanıyorum, sadece şarkıcılık yapmıyorum ticaret yapıyorum her şeyi yapıyorum” dedi. 

Polat ayrıca tüm şarkıcılarda görgüsüzlük olduğunu söyleyerek ortaya bomba bir iddia daha attı. Polat açıklamasında,  "Oyuncular, şarkıcılar kadar görgüsüz değil. Ben dahil tüm şarkıcılarda görgüsüzlük var” ifadelerini kullandı. 

Editör: Sema Türkel