14 Mayıs seçimlerinde Ankara 1. Bölgeden Milletvekili adayı olan ve Polatlılıların oyları ile yeniden Milletvekili seçilen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı, 28. dönem Ankara 1. Bölge Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, çalışmalarına ilk Polatlı’yı ziyaret ederek başladı. Sarıeroğlu, AK Parti ilçe Başkanı Aysel Demir ve ilçe yönetiminden üyeleri tarafından karşılandı. İlk Perpa Perşembe Pazar yerini ziyaret eden Sarıeroğlu, daha sonra köy ziyaretleri ile devam etti.

Ankara’da 30 Mayıs 2023 su kesintisi yaşanacak mı, Ankara’da bugün hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak? Ankara’da 30 Mayıs 2023 su kesintisi yaşanacak mı, Ankara’da bugün hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak?

Sarıeroğlu’ndan ilk ziyaret Polatlı’ya3

Yoğun ilgi ile karşılandı

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, Sarıeroğlu’nu sorunlar ile ilgili bilgilendirdi. İlk önce Yeni Köseler Mahallesini ziyaret eden Sarıeroğlu vatandaşlar ile bir araya gelerek bölgenin sorunları hakkında bilgi aldı. Sorunların çözümü için Tarım Bakanını arayarak bilgilendirme yapan Sarıeroğlu, ilgili Genel Müdürlüklere direktifler ulaştırarak sulama ve sel kanallarının açılması için çalışmaların başlatılmasına imkan sağladı. Yeni Köseler mahallesinden sonra Sarıoba ve Şabanözü mahallelerine ziyaret gerçekleştiren Sarıeroğlu mahalleli tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Bölge milletvekili olarak her daim bölgede olacağını ve Polatlılı vatandaşlar ile iç içe hizmet yarışında durmaksızın çalışacağını dile getirdi.

Sarıeroğlu’ndan ilk ziyaret Polatlı’ya4