Saplantı adlı yeni bir dizi çok yakında başlıyor. Bu sayfada Saplantı dizisi yapımcıları, yönetimi ve yazarları hakkında bilgiler yazacağız. Saplantı nerede çekiliyor? Saplantı dizisinin ana erkek ve kadın oyuncuları kimler?

Malkoçoğlu Cem Sultan nerede çekildi? Malkoçoğlu Cem Sultan filmi oyuncuları ve konusu Malkoçoğlu Cem Sultan nerede çekildi? Malkoçoğlu Cem Sultan filmi oyuncuları ve konusu

Saplantı dizisi oyuncu kadrosu

Saplantı dizisinin yeni sezonda ekrana gelecek ilk oyuncuları belli oldu. Dizinin erkek başrol oyuncusu Barış Arduç'tur. Son olarak Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde başrolü oynayan Barış Arduç, 2023-2024 sezonunda yeni dizisi "Takıntı" ile ekranlarda olacak. Saplantı dizisinin başrol oyuncuları için görüşmeler devam ediyor. Daha önce Kiralık Aşk dizisinde rol alan Elçin Sangu ile görüşmelerin olduğu ancak Çöp Adam dizisi final yapmadığı için bu ihtimalin biraz düşük olduğu öğrenildi.

Saplantı dizisinin erkek başrol oyuncusu Barış Arduç oldu. 9 Ekim 1987'de İsviçre'de doğdu, TRT ekranlarında yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde bir çekicicinin oğlu olarak rol aldı. Özellikle Kuzgun ve Kiralık Aşk gibi diziler ile oldukça popüler olmuştur. 2020 yılında Gupse Özay ile evlenen oyuncumuzun bir kızı bulunmaktadır. Barış Arduç Saplantı dizisinde nasıl bir rol oynayacak, karakteri ne olacak yakında bilgi eklenecek.

Saplantı hangi kanalda?

2023-2024 yeni sezonunda Star TV'de yayınlanacak olan Saplantı dizisinin final tarihi kesin olmamakla birlikte Kasım 2023 olabilir. Ayrıca Obsession dizisinin çekildiği yer olan Obsession dizisi oyuncularının kıyafetleri ve dizinin tekrarları da sayfamızda yayınlanacaktır. Siz de Takıntı dizisi hakkında görüş ve düşüncelerinizi aşağıya yazabilir, Barış Arduç'un oynadığı bu dizi varsa yorumlarınıza yazabilirsiniz.