Sana Dönmeyeceğim filmi ne zaman nerede çekildi? Sana Dönmeyeceğim filminin konusu ve oyuncuları kimler? gibi aramaların cevapları haberimizde...

Sana Dönmeyeceğim filminin konusu?

Türk sinemasının efsane yıldızlarından Türkan Şoray'ın başrol oynadığı dram filmlerinden biridir.
Türkan Şoray Sana Dönmeyeceğim filminde Leyla karakterini canlandırıyor. Babası Arif, Leyla çok küçükken bir köşkte şoförlük işi bulur. Leyla ise hem konakta büyüyebiliyor hem de ailesinin mesleği sayesinde onu konağa getirip getirebiliyor. Çocukluğundan beri bir konakta yaşayan Leyla, zengin bir ailenin oğlu olan Murat'ın yanında büyümüştür. Ancak Murat'ın kanatlarındaki oğulların geleceği için onu yurda göndermeye karar verir.
Leyla ile Murat'ın yolları gençlik yıllarında ayrılırsa birkaç gün sonra kesişir. Yıllar sonra Leyla güzel bir kıza dönüşür. Murat yakışıklı bir gençtir. Murat kanatlarına yeniden kavuşmak ister. Yıllar sonra konağa gittiğinde Leyla'nın güzelliğiyle karşılaşır. İki genç arasında aşk başlar. Ancak Murat, Leyla'yı hamile bırakır ve Londra'ya döner. Terk edilen genç kadın hamile olduğu için utanç ve çaresizlikten bunu herkesten gizler. Aşk acısının yanı sıra Leyla'nın hayatı da çıkmaza girecektir. Oğlunu tek başına büyütmeyi başaran Leyla, bir gün Murat'la yeniden buluşacaktır.
Filmin yönetmenliğini Mehmet Dinler üstlendi. Türkan Şoray'ın ana partneri ise yakışıklı oyuncu Murat Soydan'dır.

Gelinim Mutfakta Gizem Başateş kaç yaşında kimdir? Gizem Başateş aslen nereli? Gelinim Mutfakta Gizem Başateş kaç yaşında kimdir? Gizem Başateş aslen nereli?

Sana Dönmeyeceğim filminin oyuncuları?

Oyuncular
Türkan Şoray
Murat Soydan
Aliye Rona
Suzan Avcı
Asım Nipton
Muammer Gözalan
Hasan Ceylan
Ahmet Turgutlu
Ahmet Danyal Topatan